Аналітик-програміст

Програміст-аналітик Опис роботи

  Програміст аналітики поєднують дві якості:  системного аналітика і програміста. Системні аналітики проектують та займаються розрробкою програмного забезпечення та комп’ютерних систем. Програмісти реалізовувують проекти шляхом написання комп’ютерних програм, а також оновлення та вдосконалення  існуючих .

program-analit

Програміст- аналітик робота та обов’язки

   Залежно від організації, програмісти-аналітики можуть працювати з конкретними комп’ютерними системами, такими, як фінансові, наукові або інженерні. Робота часто починається із зустрічі з керівниками, щоб визначити потреби компанії, а потім проектуванні системи для задоволення цих потреб. Програміст аналітики також можуть підготувати аналіз витрат, щоб допомогти керівництву в визначенні кылькосты затрат на систему, а також робота з менеджерами проектів, щоб успішно вітілити задумане .

     Після того, як комп’ютерна система ухвалена, програмісти-аналітики можуть розробляти програмне забезпечення для нової системи, а потім перевести проекти на різні мови програмування . Програмісти-аналітики, як правило, відповідає за тестування програмного забезпечення, щоб програмне забезпечення мало високий коефіцієнт відмовостійкості та працювало без збоїв.

      Важливу частину своєї роботи, аналітики-програмісти повинні бути в курсі нових тенденцій в області технологій з метою включення будь-яких відповідних методів до існуючих систем. Вони можуть дізнаватись про нововедення шляхом читання технічних видань, інтернету, взявши участь в семінарах  і .т.д.

Програміст-аналітик вимоги.

    На сьогодні багато з компаній наймають кандидатів які щойно закінчили вищий навчальний заклад, або мають ступінь бакалавра, частіше кандидатів, які мають незакінчену вищу освіту, необхідну для забезпечення позиції в якості програміста-аналітика. Відповідний досвід роботи в цій галузі може компенсувати відсутність ступнея бакалавра, але ступінь бакалавра по набутий по даній дисципліні, математики або інженерії, як правило, краще.

       Залежно від робочого середовища, ступінь бакалавра в нетехнічних області може бути адекватним, якщо кандидат також володіє технічними навичками. Можна доповнити свою набір навичок в рамках програм сертифікації, що надаються професійними організаціями або постачальниками, семінарів і продовження класів освіти.

       Програміст аналітик Зарплата

PayScale.com перерахував середній річний оклад для програміста аналітиків як $ 61183 в грудні 2014 р той час сайт показав, що більшість програмістів аналітиків заробили від $ 43305 і $ 85206 на рік.