Бізнес-аналітика

Що таке бізнес-аналіз?

biznes_analit
Аналіз господарської діяльності є практика включення змін в організаційному контексті, шляхом визначення потреб та надання рекомендацій , які забезпечують ефективність для зацікавлених сторін.

Хто такий бізнес-аналітик?

Означення робота для практиків бізнес-аналізу включають в себе не тільки бізнес-аналітик, а й бізнес-систем аналітик, системний аналітик,  процес аналітик, менеджер по продукції, власник продукту, підприємство аналітик, бізнес-архітектор, консультант з управління, бізнес-аналітик розвідки, вчений дані, і більше. Багато інших видів робіт, такі як управління, управління проектами, управління продуктами, розробки програмного забезпечення, забезпечення якості та дизайну взаємодії в значній мірі залежать від навичок бізнес-аналізу для досягнення успіху.
Бізнес-аналіз допомагає бізнес не бізнес краще
Бізнес-аналітик є агентом змін. Аналіз господарської діяльності є упорядкований підхід для впровадження та управління змінами в організації, чи є вони комерційні підприємства, уряду або некомерційних організацій.
Бізнес-аналіз використовується для виявлення та конкретизації  необхідн змін в тому, як працюють організації, а також для полегшення цих змін. Як бізнес-аналітиків, ми виявити і визначити рішення, які максимізують значення поставляється організацією своїх зацікавлених сторін. Бізнес-аналітики працюють на всіх рівнях організації, і можуть бути залучені в усі віди визначення стратегії до створення архітектури підприємства, прийняття на себе провідну роль, визначаючи цілі і вимоги для програм і проектів або підтримки постійного вдосконалення своїх технологій і процесів.
Produits Homme en pharmacie start-play.info