Система ERP

    Однією з можливих спеціальностей, де може бути зайнятий випускник кафедри вищої математики є консультант з впровадження ERP-систем. Важливо знати що найвідомішими насьогодні з таких систем є CAP, 1-C, Petrol…

    Отже ЕRP – системи це комплес розроблених інструментів у вигляді програмного забезпечення та обладнання, функцією якого є структурована організація бізнес-процесів таких як: документообігу, бухгалтерської складової, обмін данними. erp

    Впровадження системи ERP є критично важливим видом діяльності для великих компаній та корпораційю. Насьогодні працівники будь-якої  компанії в робочих процесах користуються системами організації бізнесу (ERP). 

   В сучасних реаліях дуже розовсюджені  ERP-консультаційні послуги, які надаються великими міжнародними аудиторськими компаніями та їх бізнес- підрозділами і дочірніми компаніями, за допомогою апаратних засобів системи і постачальників програмного забезпечення, а також національних, регіональних і місцевих спеціалізованих ERP-консалтингових фірм. 

      Фахівці ERP з великим досвідом роботи та навичками створюють свої власні ERP-консалтингові компанії, пропонуючи свої послуги клієнтам в якості незалежних консультантів. Замість того, щоб шукати роботу зі встановленою фірмою, наприклад, ця людина буде працювати незалежно один від одного і в кінцевому підсумку може найняти додаткових консультантів і побудувати місцеву або регіональну фірму своїх власних.